Subsidie voor werkgevers

SCHAGEN – Werkgevers die iemand vanuit de bijstand of gedeeltelijk arbeidsongeschikten aan het werk helpen worden door de gemeente Schagen financieel ondersteund.

Er bestaat al een landelijke regeling om bedrijven te ondersteunen die mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt aannemen. De Participatiewet biedt daarvoor een loonkostensubsidie.

De gemeente Schagen biedt een extra steuntje in de rug. Werkgevers kunnen maximaal € 3.000,- ontvangen als ze iemand een dienstbetrekking van minimaal een jaar geven. Bij een half jaar gaat het om € 1.500,-.

“Wij vinden het belangrijk dat niemand tussen de wal en het schip valt. Door het voor werkgevers aantrekkelijk te maken om mensen met een arbeidsbeperking in dienst te nemen, hopen wij dat ook deze groep een betere toegang krijgt tot de arbeidsmarkt”, vertelt wethouder Ben blonk.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):