60 duurzame duinhutten op duincamping De Lepelaar

SCHAGEN – Het college van B&W stemt in met het realiseren van 60 duurzame duinhutten bij Duincamping De Lepelaar in Sint Maartensvlotbrug. 

Het bestemmingsplan ter plaatse laat deze ontwikkeling niet toe. Dit betekent dat eerst het bestemmingsplan moet worden gewijzigd.

Nu ligt er een intentieverklaring voor maximaal 60 duurzame Duinhutten. De eerste fase betreft 17 hutten. 

Het Hoogheemraadschap en Natuurmomenten zijn welwillend als het plan niet leidt tot onomkeerbare gevolgen voor duinen en waterkering. Wel stellen ze als voorwaarde dat de duinhutten geen onomkeerbare gevolgen hebben voor het duin en waterkering.

Mochten er in de toekomst daadwerkelijk 60 hutten gerealiseerd worden, dan verdwijnen per saldo ongeveer 30 standplaatsen op de camping. 

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):