6 maanden en taakstraf voor fraude

SCHAGEN – De nu 20-jarige in Alkmaar woonachtige Schagenaar S.H. krijgt een voorwaardelijke celstraf van 6 maanden en een taakstraf van 80 uur voor bankpasfraude. Dat meldt het Noordhollands Dagblad. 

In de zomer van 2021 maakte S.H. in Zuid-Holland meerdere slachtoffers. Daarbij meldt hij zich als medewerker van de bank bij verschillende woningen. Bij die bezoeken steelt hij bankpassen en tablets.

Met de bankpassen wordt een kleine € 200.000,- buitgemaakt door geld op te nemen en goederen te bestellen.

H. werd in februari van dit jaar ook veroordeeld voor een ander delict. Hij kreeg toen 20 maanden celstraf voor betrokkenheid bij een steekpartij in het Piet Mondriaanpark in Schagen in november 2021.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):