5.000,- voor goed idee
Anette Buil uit Barsingerhorn mag voor € 5.000,- haar woonwens vervullen. Anette heeft het geldbedrag gewonnen bij de jaarlijkse actie Woonwens van Wooncompagnie.
Anette woont sinds twee jaar aan de Heerenweg in Barsingerhorn. Al die tijd stoort ze zich al aan het `smerige loopbruggetje` over de sloot dichtbij haar huis. `Het bruggetje zit onder de algen en is vooral ’s winters erg vies`, vertelt Anette.
Die ergernis is nu voorgoed verleden tijd, want het bruggetje wordt opgeknapt. `Ik ben absoluut heel blij en kan niet wachten totdat het zover is. Dan valt onze straat in dit prachtige dorp niet langer uit de toon`, zegt een enthousiaste Anette.
Ook in Warder in West-Friesland is een woonwens beloond met € 5.000,-. Guurtje Kater, die al 24 jaar aan het Zuivelhof in Warder woont, kan bloembakken aanschaffen voor het hofje.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal