Strandspektakel Den Helder
Komende zondag en maandag vindt op het Helderse strand bij de opgang Duinoord het strandspektakel plaats.
De hoofdattractie is een drie uur durende internationale Airshow op maandag van 13.30 tot 16.30 uur. Die wordt volledig boven zee uitgevoerd. Verder is op strand, water en in de lucht ook van alles te beleven. Er zijn onder meer jetski- kitesurf-, karate, en street- dancedemonstraties. Ook is er beachvolleybal, euro bungee en brandingkanoën.
Zondag komt van 14.00 tot 18.00 uur de Costa! Dance Party op het strand met Partyjock DJ Dabass, de orginele Costa-setting en gesigneerde props uit de serie plus de live act, Costa Chicks.
De organisatie is in handen van de Stichting Strandspektakel en wordt ondersteund door de reddingsbrigade, vrijwilligers en allerlei bedrijven.
Voor meer informatie kunt u terecht op de website, www.strandspektakel.nl.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal