Hollandia T struikelt over Zeevogels

EGMOND AAN DEN HOEF – De poging van Hollandia T om via de nacompetitie naar de derde klasse te promoveren, strandde vanmiddag in Egmond aan den Hoef.

In die plaats verdedigden de Tuitjenhorners vanmiddag een 4-3 voorsprong, vorige week op De Kuil het eindresultaat van de eerste wedstrijd.

“Maar de jongens gaven vanmiddag niet thuis. Het leek wel of ze stijf van de zenuwen stonden”, aldus woordvoerder Pieter Vos. Na 25 minuten kwam Zeevogels op 1-0 en een halve minuut later lag de 2-0 in het net.

“Toen was het eigenlijk al gebeurd”, meent Vos. Een kwartier voor het einde kwam Zeevogels op 3-0 en was het over en uit voor Hollandia T. Thomas Driesse maakte nog wel de 3-1, maar op dat moment was de arbiter al aan het aftellen.

Hollandia T dus ook komend seizoen vierdeklasser.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):