Vierde Wijkenloop in Waldervaart
SCHAGEN – De vierde wijkenloop trok donderdagavond 106 deelnemers aan in de wijk Waldervaart in Schagen. Dit waren 70 kinderen, 30 volwassenen en enkele wandelaars.Â
Bij de meisjes was Noah Visser de snelste, gevolgd door Anouk Snaas en Sofie Kok. Jorg Heijink was de snelste jongen. Tweede werd Fons Groenveld en de derde plek was voor Ryan Weijers.Â
De laatste loop is donderdag 15 juni in Muggenburg. De start is om 19.30 uur op de atletiekbaan van TAS’82. Deze avond kunnen ook teams van vier personen voor hun bedrijf/organisatie of vereniging meedoen.
Voor de start wordt bekendgemaakt van welke school dit jaar de meeste jongeren hebben meegedaan. Maar ook welke atleten drie keer een podiumplek hebben gehaald over de vijf avonden. Zij winnen een jaar gratis lidmaatschap bij TAS’82.
Â
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal