Vernieuwing en vergrijzing nieuwe thema’s
SCHAGEN – Bestuurlijke vernieuwing en vergrijzing lijken de thema’s te worden die de nieuwe coalitie aan de orde wil stellen in de gemeenteraad van Schagen.
“Met een dichtgetimmerd coalitieakkoord sta je als oppositie veel meer buitenspel. Bij de raadsthema’s zit je als oppositie wel degelijk aan de tafel om mee te praten”, aldus de formateurs.
Zij adviseren daarom dat de raad gaat experimenteren met nieuwe vormen om zo bestuur en inwoners dichter bij elkaar te brengen. Ze stellen dat door te werken met raadsthema’s nieuwe vormen van betrokkenheid en democratie een kans krijgen in Schagen.
Bestuurlijke vernieuwing en vergrijzing zijn volgens de formateurs thema’s, waarbij de betrokkenheid van de samenleving, in de breedste zin van het woord, groot is.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal