Van Kinsbergenbrug Den Helder dit najaar afgesloten

DEN HELDER – De Van Kinsbergenbrug in Den Helder tussen de N250 en het Marinecomplex zal van 25 oktober tot medio december worden afgesloten.

Civieltechnisch bedrijf Griekspoor begint dit najaar met de grootschalige renovatie van de brug. Uit diverse onderzoeken en inspecties is gebleken dat de brug uit 1961 toe is aan groot onderhoud.

Er is bewust gekozen voor deze periode omdat er dan een stuk minder toeristen gebruik maken van de veerboot naar Texel en de verkeershinder dus relatief mee zal vallen.

Fietsers en voetgangers worden van maandag tot en met vrijdag van 06.00 tot 20.00 uur omgeleid via een tijdelijke pontonbrug. Na 20.00 uur ’s avonds en in het weekend worden fietsers en voetgangers omgeleid via Het Nieuwe Diep, Hoofdgracht, Weststraat en Binnenhaven. 

Voor automobilisten wordt een omleidingsroute ingesteld via de N250, Weststraat en Het Nieuwe Diep.

(Foto’s: aangeleverd)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Bas Burlage was tot en met augustus 2022 actief op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):