Valk uit Van Blanckendaell Park vermist
TUITJENHORN – De geervalk die afgelopen weekend tijdens de roofvogelshow in Dierenpark Van Blanckendaell nog zijn kunst liet zien, is vermist.
De valk werd tijdens de show op 5 mei opgejaagd door meeuwen. De zender, die de valk draagt, geeft geen signaal meer.
Het dierenpark roept bewoners in de omgeving van het dierenpark op om te bellen als ze het dier zien.
De vogel heeft een witte kop en borst met hier en daar wat donkere vlekjes, een donkere rug en een lange witte staart. De poten zijn lichtblauw met daaraan oranje/zwarte riempjes.
De valk zal graag hoge punten zoeken om te gaan zitten, zoals schuurdaken, torens, of lantaarnpalen.
Ziet u de valk? Benader het dier dan niet zelf maar bel met Hielko van Rijthoven op nummer 06 – 39 85 91 43. Maak ook foto’s van de valk zodat het dierenpark kan zien of het daadwerkelijk om de vermiste valk gaat.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal