Durf te verdwalen zonder elkaar te verliezen

Gepland ical Google outlook Agenda Nieuws

SINT MAARTENSZEE – Dit jaar is het ‘goed fout’ gegaan bij het maïsdoolhof. Door zonnebloemen van vorig jaar, die opnieuw zijn gaan groeien, is er een bijzonder doolhof ontstaan. De lange maïsstengels en de gele bloemen vormen samen een uniek, gecombineerd doolhof. De weersomstandigheden waren perfect voor de groei van de zonnebloemen, waardoor het doolhof dit jaar al vroeg kan openen.

Afhankelijk van het weer blijft het doolhof open tot het einde van het seizoen. Speciaal voor de opening is er een fotobooth verstopt in het maïsdoolhof. Bezoekers kunnen hier gratis een foto maken met het maïs en de zonnebloemen.

Dit jaar maken bezoekers kans om samen met Zwiebol het doolhof te openen en het lint door te knippen. Meedoen kan door de rebus op de sociale media op te lossen en het antwoord te mailen naar info@landvanfluwel.nl. Uit de juiste inzendingen wordt een winnaar geloot. De winnaars krijgen gratis toegang tot het Avonturenparadijs voor een dag vol plezier.

In het doolhof is ook dit jaar weer een spel te spelen. De speelkaart is bij de entree verkrijgbaar, en wie de kaart met het juiste antwoord inlevert, ontvangt een beloning.

Het doolhof is inbegrepen bij de entree van het park en opent op zaterdag 16 augustus om 11.00 uur. Daarna is het dagelijks toegankelijk, behalve op maandagen en dinsdagen in september en oktober. Bekijk de actuele openingstijden op www.landvanfluwel.nl.

Dit spektakel is tot stand gekomen in samenwerking met LTO Noord, OFS Schagen en de KAVB.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sanna Noi de Vries werkt fulltime op de redactie bij Noordkop Centraal. Iets sturen naar Sanna? Mail naar sannanoi.devries@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):