Theater Talententraining voor kinderen

WIERINGERWERF – Meerpeen Theater Talentontwikkeling in Wieringerwerf organiseerde eind juni een musical workshop en selectiedag voor Musical Talent.

Zij willen jong talent een podium te bieden. Daarbij wordt veel geïnvesteerd in kwaliteit en scholing. Zij hebben gemerkt dat getalenteerde kinderen niet volledig tot bloei kunnen komen omdat er geen plek is waar hun talenten worden gestimuleerd.

Het hoofddoel is om jaarlijks een grote musicalproductie neer te zetten, van hoog niveau, in theater Het Vikingschip in Den Oever. 

De deelnemers kregen op de workshop en selectiedag les van de coach van de talentengroepen van Meerpeen Theater Michelle de Jong, van dance captain van meerdere nationale en internationale musicalproducties Pieter de Groot en actrice Jolijn Henneman, bekend van o.a. de film Misfit en haar hoofdrol als Sophie in de nationale musicalproductie Mamma Mia!.

Zowel de musicaldag als de eerste musicalproductie van Musical Talent worden mede mogelijk gemaakt door de Hollands Kroonse Uitdaging.

(Foto’s: Meerpeen Theater en Erwin Slootweg Fotografie)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 10 juli 2021
Categorie: Archief
Aantal views: 14
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):