Sporten met Olympiagangers

De provincie Noord-Holland gaat een provinciaal sportevenement organiseren om de Noord-Hollandse Olympische sporters te huldigen. Het evenement zal ook worden gebruikt om aandacht te vestigen op de breedtesport en de provinciale stimulering ervan.

Het grootste deel van de Olympische sporters, 34%, komt uit Noord-Holland. Voor de provincie een prima argument om sporten onder de aandacht van haar bewoners te brengen.

Naast de huldiging zullen de Olympische sporters ook unieke trainingen aan jongeren gaan verzorgen. Ook staat een sportinstuif en een sport- en gezondheidsmarkt voor ouderen op het programma.

Het project zal worden georganiseerd door Sportservice Noord-Holland. Dat bureau, dat ook een vestiging in Schagen heeft en wordt gesubsidieerd door de provincie, heeft als doel meer mensen aan sport te laten doen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 25 augustus 2004
Categorie: Archief
Aantal views: 20
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):