Snertloop gaat zonder publiek door

‘t VELD – Publiek is niet welkom, maar verder wordt het dankzij de inzet van vrijwilligers een Snertloop als vanouds. Zondag 12 december in ’t Veld en de polders rondom. 

Atletiekvereniging TAV’80 en de vrijwilligers zijn klaar voor het loop- en wandelevenement dat geheel binnen de coronamaatregelen kan worden gehouden.

Deelnemers moeten zich van tevoren opgeven, inschrijven op de wedstrijddag zelf is niet mogelijk. Wandelaars en lopers die meedoen, moeten een testbewijs of QR-code kunnen tonen en er is geen douchegelegenheid.

De Snertloop omvat wandelroutes en wedstrijdlopen voor jong en oud. Deelnemers kunnen zondagochtend kiezen uit 5, 11 of 16 kilometer. 

Wandelaars kunnen vanaf 9.00 uur van start. Het startschot voor de wedstrijdlopen klinkt om 10.30 uur.

(Foto: Janny van der Fluit)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sanne de Weger werkte van 2011 tot 2024 parttime op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):