SES klaar voor het Popweekend

SCHAGEN – De Stichting Evenementen Schagen (SES) is klaar voor de 41e editie van het Luba-Veko Popweekend in Schagen.

Zaterdag 2 en zondag 3 augustus staat de Markt in Schagen in het teken van muziek en gezelligheid. Met dit jaar optredens van onder andere de 3JS, Jada Borsato, Samuel Welten en The Euro’s.

Dankzij de sponsoren is het festival ook dit jaar gratis toegankelijk. Dat is volgens Piet Hein de Boer van de SES elk jaar een grotere uitdaging. “De kosten stijgen en de omzet staat onder druk. In het land zijn al 150 gratis festivals ermee gestopt”, vertelt De Boer. Toch gelooft hij in de kracht van het Popweekend in Schagen. Een biertje op het festival gaat dit jaar € 3,70 kosten. De opbrengsten worden onder andere gebruikt om het festival gratis te houden.

Nieuw dit jaar is de afzetting van de Markt. Sinds corona waren rond het festival hekken geplaatst en moesten mensen via poortjes het terrein op. Die hekken zijn er nu niet meer. Wat blijft is het betaalsysteem dat vorig jaar werd geïntroduceerd. Bezoekers kunnen bij elke bar direct pinnen. Wie toch contant wil betalen, kan een cashcard kopen bij één van de kassa’s.

Het Popweekend in Schagen start zaterdag om 15.00 uur en zondag om 12.00 uur. Alle informatie is te vinden op www.popweekend.nl.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):