Scholierenbus moet buurtbus helpen
SCHAGEN – Dat de buurtbus van Schagen naar Obdam er bijna onder door ging was een gevolg van een extreem geval van overbezetting op een beperkt deel van het buurtbustraject, namelijk tussen Hoogwoud en Obdam. Dit antwoordt het provinciebestuur op vragen van verschillende Statenfracties over het voorval.
Er kon die dag op 11 januari al snel een oplossing worden geboden door de huidige scholierenlijn 617 tussen Hoogwoud en Obdam een uur langer door te laten rijden. Deze maatregel zal tot aan de voorjaarsvakantie worden voortgezet.
De provincie is in overleg met de buurtbusvereniging om te onderzoeken of er ook elders op het traject sprake is van structurele overbezetting. Als dat zo is wordt er een passende maatregel genomen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal