Schager Wijkenlopen in aangepaste vorm

SCHAGEN – De Schager Wijkenlopen gaan dit jaar in aangepaste vorm door. Zes beweegroutes in Schagen zijn het uitgangspunt voor de Wijkenloop-weken.

De tiende editie van deze populaire loop wordt volgend jaar groots gevierd door organisatoren Tas’82 en Team Sportservice. Voor dit jaar werd gezocht naar mogelijkheden. De wijkenloop wordt verspreid over meerdere weken. Maandag 10 mei is de eerste wijk aan de beurt: Groeneweg. 

Monique de Vries van Team Sportservice licht toe: “Dit jaar geen startschot, maar een zelfgekozen dag en tijd om de wijkenloop hardlopend of wandelend te doen. Iedereen kan meedoen, het is voor alle leeftijden.” Inschrijven kan via [url|http://www.noordhollandactief.nl|www.noordhollandactief.nl|ext] en deelname is gratis.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):