Schager Compliment voor Van de Sande

SCHAGEN – Voorzitter Willem van de Sande van Rondje Piano heeft zondagmiddag in de Muziektuin in Schagen het Schager Compliment opgespeld gekregen door burgemeester Marjan van Kampen.

Dit gebeurde tijdens de opening van de tiende editie van dit muzikale evenement.

Vorig jaar gaf Van de Sande aan te willen stoppen als voorzitter. Tot op heden is er nog geen opvolger gevonden. Daarom zag hij het Schager Compliment totaal niet aankomen. “Als dit nou mijn laatste Rondje Piano was geweest had ik het misschien kunnen verwachten”, vertelde hij trots na de opening.

Rondje Piano trof het zondag enorm met het weer. Er was dan ook veel publiek op de been om langs de tientallen locaties te gaan waar een keur aan pianomuziek te bewonderen was.

Meer foto’s zijn te vinden in ons [url|http://www.schagenfm.nl/ph-28464-3-33303/foto/rondje_piano_2017.html?|foto-album|ext].

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 11 september 2017
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 12
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):