Que horas ela volta?

SCHAGEN – Filmtheater De Luxe vertoont donderdag 24, vrijdag 25 en zaterdag 26 maart om 20.00 uur de film Que Horas Ela Volta? in het Scagontheater van Cultuurhuis M18 in Schagen.

De film gaat over de verschillen in sociale ongelijkheid en de manier waarop de moeder, dienstmeisje bij een rijke familie, en haar dochter daarop reageren. Regina Casé speelt het dienst- en kindermeisje Val. Ze kent de ongeschreven regels: je moet `nee` zeggen als een werkgever je iets aanbiedt.

De zoon van het gezin ziet Val als zijn tweede moeder. Zij cijfert zich weg voor de familie. Haar dochter Jessica, die aan de andere kant van het land is opgegroeid, heeft lak aan deze oude conventies. Er ontstaat dan ook meteen spanning als Jessica bij haar moeder en haar rijke werkgevers intrekt.

Als een modern Goudlokje slaapt Jessica in de bedden van de familie en zit ze aan hun tafel. Dit tot grote vreugde van de mannelijke gezinsleden. Jessica heeft een air van arrogantie die haar moeder aanvankelijk resoluut afwijst. Het zet haar vervolgens wel aan het denken over de merkwaardige ongelijkheid.

Het fijne van deze film is dat het door de luchtige, komische ondertoon nooit drammerig wordt, maar wel de ongemakkelijke waarheid over de klassenstrijd in een veranderend Latijns-Amerika toont.

Kaarten zijn voor € 8,- te koop voor de donderdag-en zaterdagavond via de site www.filmtheaterdeluxe.nl. Tevens op de dag van vertoning mits de zaal niet is uitverkocht.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):