Peuterspeelzaal ’t Hummeltje ontvangt cheque
SCHAGEN – Dorien Ter Plegt kreeg maandag, in het bijzijn van de kinderen van peuterspeelzaal ’t Hummeltje en wethouder Sigge van der Veek, uit handen van raadslid mevrouw Mulder-Keij een cheque van 500 euro overhandigd.
Dorien had tijdens de open dag van het gemeentehuis een idee in de wensboom gehangen. In de boom konden bezoekers ideeën aandragen ter verbetering van hun buurt, straat of stad Schagen.
De gemeenteraad van Schagen stelde een bedrag van 500 euro beschikbaar voor het beste idee. Voorwaarde was wel dat men het idee zelf en samen met de omgeving zou oppakken. Er werden ruim 40 ideeën in de boom gehangen. Uit alle inzendingen werden 3 ideeën gehaald.
Het idee van Dorien Ter Plegt was daar één van. Haar idee was om peuterspeelzaal ’t Hummeltje van nieuw speelgoed te voorzien. De overige ideeën waren; bloemen, planten bij de entree van Schagen en verf voor het wachtschip van de waterscouting VitaNova.
Heeft u een idee of initiatief voor uw buurt, dorp of straat? Ga naar www.schagen.nl voor meer informatie.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal