Opening Schager haven

Gedeputeerde Schipper opent vrijdag 8 juli de gedeeltelijk opgeknapte Schager haven. De officiële opening vindt plaats om 14.30 uur.

Zaterdag organiseert de Juniorkamer Schagen allerlei activiteiten rond de haven. Op het programma staan onder andere een nautische markt waarvoor verenigingen zich bij de Juniorkamer kunnen aanmelden. Voor kinderen is er een piratendorp met verschilende speeltoestellen.

Ook zal een aantal historische schepen de Schager haven aandoen. De Matrozenkapel en enkele shantykoren zullen de hele dag optredens verzorgen.

Zaterdagavond wordt in de feesttent die op het terrein staat een film vertoond. De exploitant van de nieuwe Schager bioscoop, de heer Nieuwenhuizen, verzorgt deze voorstelling. Kaarten voor deze unieke voorstelling zijn te winnen tijdens het waterweekend.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 21 juni 2005
Categorie: Archief
Aantal views: 25
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):