Lintje voor Baron

Ab Baron heeft donderdagavond uit handen van burgemeester Westerink van Schagen een Koninklijke onderscheiding ontvangen. Baron kreeg zijn lintje onder andere voor zijn lange staat van dienst in de lokale politiek en bij andere verenigingen.

Zo is Baron al sinds 1970 lid van de Lions Club. Ook is hij vanaf 1980 actief voor de VVD, de eerste jaren als voorzitter in Wieringermeer en sinds 1993 als bestuurslid en voorzitter in Schagen.

Verder heeft Baron tal van andere functies bij verenigingen en stichtingen bekleed. Hij was voorzitter van de 60+ Bus en bestuurslid van de Begrafenisonderneming Wieringermeer, voorzitter van gymnastiekvereniging Vlug en Vaardig in Slootdorp.

Tegenwoordig is Baron voorzitter van de bewonerscommissie Villa Scagha, vrijwilliger bij de Stichting Westfriese Folklore en penningmeester bij de 60+ Bus.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 17 november 2005
Categorie: Archief
Aantal views: 78
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):