Kunstenaars rotondekunst bekend
SCHAGEN – De kunstenaars Elisabet Stienstra met haar beeld van een vrouw op kolom en Lolke van de Bij met zijn ontwerp ‘Bloem en vogels’ zijn binnenkort met hun kunstwerken te zien op rotondes in Schagen.
Inwoners van Schagen mochten twee maanden reageren op de presentaties van vier kunstenaars voor kunst op de rotonde bij de Zuiderweg en die bij de Harenkarspelweg.
Op 6 september was de sluiting en na een controle van alle uitgebrachte stemmen bleken Elisabet en Lolke overtuigende winnaars.Â
Afgelopen donderdag heeft de kunstcommissie van de gemeente Schagen de telling formeel goedgekeurd. In de komende maanden zullen de kunstenaars hun presentatie verder uitwerken en alle eisen aangaande bouw- en veiligheidsvoorschriften verwerken.
Wanneer de kunstwerken klaar zijn en geplaatst gaan worden is nog niet bekend.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal