Jo Vermaire Lentetuinboeket voor EHBO
BREEZAND – Tijdens een EHBO-cursus werden Jolanda van Wensveen en Martin van Setten zaterdag in het zonnetje gezet. Als dank voor hun vrijwillige inzet als EHBO’ers, ontvingen zij een Jo Vermaire Lentetuinboeket en een overheerlijke taart.
Voorzitter van de Lentetuin Frank van den Hoek en Jo Vermaire van Vermaire Breezand overvielen de EHBO-vereniging tijdens een cursusdag over Eerste Hulp bij Drank- en Drugsongevallen in de Carrousel in Breezand.
Al jaren zetten Jolanda van Wensveen en Martin van Setten zich in voor de EHBO op allerlei evenementen, waaronder de Lentetuin.
Onder applaus van de andere 10 aanwezige EHBO’ers ontvingen Martin en Jolanda uit handen van Jo Vermaire tweemaal een Jo Vermaire Lentetuinboeket.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal