Info-avond over Zuiderweg
SCHAGEN – De Zuiderweg in Schagen gaat op de schop.
Er komt een nieuwe afslag naar de appartementen van De Veldwachter en de fiets- en voetgangersoversteekplaats bij de spoorwegovergang wordt verbeterd. Later volgend jaar worden ook de verkeerslichten bij de Julianalaan vernieuwd.
Om inwoners te informeren over de plannen, wordt op donderdag 14 december een inloopavond georganiseerd. Dan wordt ook verteld hoe de plannen voor de Zuiderweg passen in de verkeerscirculatie voor de hele stad.
De inloopavond wordt gehouden in het gemeentehuis aan de Laan in Schagen en duurt van 18.30 tot 20.30 uur.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Dank voor het doorsturen van de link Ed!
De informatie staat dus hier: https://www.schagen.nl/informatieavond-zuiderweg
Met Vriendelijke Groet,
Ronald van de Buld
Ik heb van horen zeggen dat de afslag richting het station ns alleen vanaf de rotonde hoepzuid (nabij MC donnalds) richting station kan. Vanaf muggenburg en waldervaart (N245) moet je dan 2 keer over de spoorwegovergang.
Door de actie van Jan Bouwes is er geen extra treinblok aangelegd waardoor de overgang onnodig lang dicht blijft. De files op de Zuiderweg zullen dan ook toenemen.
Goedemorgen Ed,
Kreeg de link naar jullie site doorgestuurd maar kan hier verder helemaal niets over vinden op de website van de Gemeente.
Waar heb jij deze info gevonden?
alvast bedankt!
Groet Ronald van de Buld
Fijn een inloopavond.
Had wel iets eerder aangekondigd mogen worden, of is dit een last minute actie van de gemeente Schagen. Neemt zijn inwoners niet altijd even serieus.