Frisse Nieuwjaarsduik in Callantsoog

CALLANTSOOG – Een kleine 300 mensen startten nieuwjaarsdag met de traditionele nieuwjaarsduik in zee in Callantsoog.

Ondanks dat de temperatuur hoger was dan vorig jaar, gaf de straffe wind er toch een extra fris tintje aan, waardoor het kouder aanvoelde dan het was. Toch stonden de diehards te trappelen om de zee in te gaan. Een spectaculair moment waar ook veel kijkers op af kwamen.

Klein en groot rende op het water af en doken er gezamenlijk in. Opvallend was dat er zo veel mensen bij waren die het jaarlijks doen en er ook echt naar uitkijken.

Voor Ingo Kroon, lijsttrekker van de VVD Schagen, was het de frisse start voor de verkiezingscampagne. Hij ging met de hele familie het water in.

Een videoreportage is te zien op [url|https://youtu.be/HC75eiFYOP4|Schagen TV|ext] en een fotoreportage in ons [url|https://www.schagenfm.nl/ph-28464-3-35061/foto/nieuwjaarsduik_callantsoog.html?|fotoalbum|int].

((Foto’s: Kitty Mertz)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):