Fatima Haring in ‘Met de deur Open’
SCHAGEN – In het programma ‘Met de deur Open’ is eerste Paasdag zondag 9 april Fatima Haring uit ’t Veld te gast. Fatima is op haar achtste begonnen met muziek te maken en raakte er meteen verslaafd aan.Â
Zij bespeelt verschillende instrumenten waaronder dwarsfluit en basgitaar. Op haar achttiende ging zij op zangles en is zij inmiddels singer-songwriter. Zij treedt regelmatig op en wordt daarbij door andere muzikanten begeleid.
Zij heeft logopedie/akoepedie gestudeerd en is logopediste in het Noordwest Ziekenhuis. Presentator Kitty Mertz praat met Fatima over haar leven, haar werk en haar passie voor de muziek. Â
De muziek die tijdens het programma is te beluisteren is de keuze van Fatima Haring en de techniek is in handen van Hans van den Hoeven.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal