€2800 voor Oekraïne tijdens benefietconcert
SCHAGEN – Tijdens een benefietconcert in de Grote Kerk in Schagen op 12 juli is er 2800 euro opgehaald voor medische hulp in Oekraïne. Niet alleen bezoekers van het concert droegen bij. Ook veel kennissen die niet aanwezig konden zijn, lieten hun steun blijken door alsnog een donatie te doen. Dankzij deze gezamenlijke inspanning kon een aanzienlijk bedrag worden ingezameld om de directe medische nood in Oekraïne te ondersteunen.
Oxana Mospan, initiatiefnemer van het concert, reisde zelf naar Oekraïne om de ingezamelde gelden te overhandigen en tegelijkertijd haar zieke moeder te bezoeken. Het ziekenhuis in Oekraïne ontving een elektrische rolstoel voor gewonde militairen. De eerste gebruiker van deze multifunctionele rolstoel is een jonge militair die ernstig gewond raakte.
Een deel van het ingezamelde geld is gebruikt voor deze rolstoel. Over de inzet van een ander deel van het ingezamelde geld vertelt Oxana Mospan: “Een ander deel van het geld, dat wij ingezameld hebben met ons concert in Schagen, hebben wij besteed aan de aankoop van EHBO-rugzakken inclusief de inhoud ervan. Deze rugzakken zijn bedoeld voor de medici van het front en zijn inmiddels onderweg.”
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!