€ 435.000,- voor Sporthal Waarland (update)

WAARLAND – De veiling voor een nieuwe sporthal in Waarland heeft € 435.000,- opgebracht.

Ruim 300 kavels gingen zaterdag onder de hamer in het dorpshuis van Waarland. Een aantal highlights: kool en andere landbouwproducten gingen grif van de hand. Vier uur twee tuinvrouwen bracht € 1.520,- in het laatje.

Voor montage, demontage en transport van 300m2 steigerwerk werd € 10.000,- neergeteld. Een bezoek aan de Tweede Kamer leverde € 2.600,- op en een minuut gratis boodschappen doen bij Jumbo Niedorp € 900,-.

Maar ook voor rondvluchten, vakanties, Mini en Ferrari rijden werd grof geboden. Alles bij elkaar goed voor € 217.500,-.

Als klap op de vuurpijl maakte Theo Wever, voorzitter van Sportpodium Waarland, bekend dat drie Waarlandse bedrijven, die anoniem willen blijven, gezamenlijk de verdubbelaar hebben ingezet. Daarmee komt het totaal op € 435.000,-.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):