Duel Hollandia T gestaakt
TUITJENHORN – De wedstrijd van Hollandia T tegen Westfriezen, zondag op De Kuil gespeeld, werd door de scheidsrechter zo’n twintig minuten voor tijd gestaakt.
Een speler van Westfriezen raakte na een duel ernstig geblesseerd aan de knie. Zelfs de ambulance moest het Tuitjenhorner sportpark op rijden om de onfortuinlijke voetballer van Westfriezen bij te staan. De speler werd naar het ziekenhuis gebracht.
Op dat moment leidden de bezoekers met 1-2. “Begrijpelijk, die staking”, meldt perschef en teammanager Pieter Vos. “We zaten net in een goede fase en waren op zoek naar de gelijkmaker.”
Na een 0-1 stand bij rust werd het in het verloop van deel twee 0-2 voor Westfriezen. Thomas Driesse verzorgde de aansluitingstreffer.
Maar het einde kwam dus voortijdig.
Â
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal