Duco Vos bezorgt Callantsoog in extremis een punt

CALLANTSOOG – Vijfdeklasser Callantsoog heeft vanmiddag een uitstekend resultaat gehaald tegen koploper Zeemacht.

De ploeg uit Den Helder kwam in het eerste deel op 0-1, maar namens Callantsoog had Melvin Lont een passend antwoord, 1-1.

Na de draai ontspon zich een aardige wedstrijd, waarin Callantsoog wel moest toestaan dat de gasten uit Den Helder met 1-2 de leiding namen.

Terwijl de gasten zich veilig waanden met de voorsprong, perste de ploeg van trainer Isolde Stam er nog een offensief uit, dat uiteindelijk resulteerde in de 2-2 door Duco Vos, die bijna in het eindsignaal scoorde. Een knappe prestatie van de zwart-witten.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sjaak Euser is al 30 jaar als vrijwilliger betrokken bij Noordkop Centraal. Zijn specialisatie is sport. Sjaak maakt ook eens per maand een editie van het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord

Reacties zijn gesloten.