Drukke taxatiedag Museum Vreeburg Schagen

SCHAGEN – In Boerderij- en Rijtuigmuseum Vreeburg in Schagen werd zaterdag weer een zeer geslaagde taxatiedag gehouden.

Taxateurs en deskundigen Henk Houkes, Hans van Kampen, Frans Diederik en Lucien Kortenaar zagen weer van alles aan zich voorbij trekken. Al voordat de dag officieel van start zou gaan, kwamen de mensen al met hun spullen binnen.

Er ontstond een lange rij wachtende mensen die allemaal benieuwd waren om te horen hoe oud hun spullen waren en waarop ze getaxeerd werden.

De taxateurs genoten van wat er voor hen werd neergelegd. Er waren naast de emotionele waarde ook echt waardevolle dingen bij.

Een videoreportage is zondag op Schagen TV te zien.

Een fotoreportage is te zien in ons[url|https://www.schagenfm.nl/ph-28464-3-34380/foto/taxatiedag_in_boerderij-_en_rijtuigmuseum_vreeburg_schagen.html?| fotoalbum|int].

(Foto’s: Kitty Mertz)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):