Centrumplan Warmenhuizen-Vincentiusstraat uit de doeken
De eerste palen van Centrumplan Warmenhuizen zitten al in de grond, maar de gemeente wilde dit moment niet zomaar voorbij laten gaan. Op vrijdag 26 april vierden de kaveleigenaren en direct omwonenden samen met wethouder Beemsterboer dit moment. De nieuwe woningen gingen ‘uit de doeken’. Hierdoor zien de passanten en bewoners elke bouwdag wat zich achter het hek gaat ontwikkelen.
Bouwhekken
Het bijzondere aan de Vincentiusstraat is dat hier woningen door zelfbouw worden gerealiseerd. De toekomstige bewoners zijn zelf de opdrachtgevers voor de bouw en gaan ook zelf in de woningen wonen. Het is daarmee hun eigen project en een mooi project van Warmenhuizen zelf. Om toch alvast een beeld te geven van wat er achter de bouwhekken gebeurt, kregen die hekken een bijzondere versiering. Hoe dat er uit ziet, kan iedere belangstellende nu zelf ontdekken. De toekomstige bewoners, omwonenden en projectgroep Warmenhuizen hebben de bouwstart in besloten kring gevierd.
Er komen 44 woningen waarvan drie vrijstaand, acht twee-onder-een kap, éénentwintig rijtjeswoningen en een appartementencomplex (8-12 appartementen). Voor 1 december 2021 moet alle bouw gereed zijn. Dit omdat daarna de wegen woonrijp worden gemaakt.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal