Bouwrijp maken Campus de Terp gaat van start

WIERINGERWERF – Op 1 september wordt begonnen met het bouwrijp maken van het terrein van Campus de terp in Wieringerwerf. Als eerste worden de bomen op het terrein gekapt.

Als de kapwerkzaamheden achter de rug zijn, wordt het gebied verder bewerkt. Er worden bouwwegen en opstelplaatsen aangebracht voor materieel en bouwketen. Het graven van de bouwputten voor het sportgebouw en het kindcentrum volgen daarna. De grond die hierbij vrijkomt wordt gebruikt voor het gedeeltelijk dempen van de ijsbaan. Ook wordt het riool voor de twee gebouwen aangebracht. Al deze werkzaamheden duren ongeveer zes weken.

Na het bouwrijp maken start de bouw van het sportgebouw en het kindcentrum. De bouwtijd van deze gebouwen is ongeveer 18 maanden. De bouw is rond de zomer van 2024 klaar. Op dat moment is ook de inrichting van de openbare ruimte rondom de gebouwen klaar en wordt Campus de Terp in gebruik genomen. Na de afronding van het bouwen worden weer ruim 200 nieuwe bomen in het gebied geplant.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Bas Burlage was tot en met augustus 2022 actief op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):