BIBLIOTHEKEN ZIJPE BLIJVEN
Zijpe houdt twee bibliotheken. Dat heeft de gemeenteraad besloten tijdens de behandeling van de begroting voor 2003.
De begroting werd dinsdag aan het eind van de middag behandeld door de gemeenteraad. De bibliotheken waren een belangrijk onderwerp van discussie.
Het college wilde één bibliotheek sluiten om de kosten in de hand te houden, maar de raad zag daar niets in.
De BKV kwam uiteindelijk met een amendement om geld beschikbaar te stellen voor een onderzoek naar het behoud van de bibliotheken.
In hetzelfde amendement wilde de BKV ook geld reserveren voor een veiligheidsonderzoek en voor het schoonhouden van de scholen. Met alleen de twee stemmen van de VVD tegen werd het amendement aangenomen, waarna ook de begroting 2003 werd aangenomen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal