Amnesty zoekt collectanten

SCHAGEN – De werkgroep Schagen van Amnesty International, zoekt mensen die in de week van 5 tot en met 11 maart twee uren van hun tijd willen geven om te collecteren.

Met de slogan ‘Geef om vrijheid’ wil Amnesty International duidelijk maken dat vrijheid niet in alle landen vanzelfsprekend is en dat er geld nodig is om aan de naleving van de mensenrechten te werken.

Deelnemen kan vanaf 18 jaar of ouder. Het collecteren bestaat uit het lopen van enkele toegewezen straten in een wijk van de gemeente Schagen. Dit neemt gemiddeld 2 uur in beslag, die je naar eigen inzicht mag invullen binnen de collecteweek.

Omdat je bij mensen aan de deur komt, zijn contactuele vaardigheden en een beleefde houding noodzakelijk. Daarbij is het een pré als je beschikt over relativerings-, inlevings- en incasseringsvermogen; de reacties aan de deur kunnen sterk verschillen.

Kijk voor meer informatie op: www.schagen.amnesty.nl.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):