Zwembaden 1 januari zelfstandig

De exploitatie van zwembaden De Rijd en De Wirg in Niedorp wordt per 1 januari verzelfstandigd. De gemeenteraad van Niedorp zal daar volgende week donderdag een voorstel voor behandelen.

De exploitatie zal vanaf 1 januari worden gedaan door Optisport. Doel is het optimaliseren van de bestaande exploitatiemogelijkheden van de baden. Op termijn verwacht Optisport het aanbod recreatief zwemmen aanzienlijk uit te kunnen breiden.

Optisport exploiteert nu al enkele tien-tallen zwembaden en andere sportaccomodaties in Nederland.

Optisport krijgt een jaarlijkse subsidie van € 215.000,-. Er wordt een contract afgesloten voor 10 jaar. Door de verzelfstandiging bereikt Niedorp een besparing van € 30.000,- in 2004. De jaren daarna loopt die besparing op tot € 60.000,- per jaar. Het personeel wordt door Optisport overgenomen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 4 december 2003
Categorie: Archief
Aantal views: 17
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):