Winkel naar kansloze nederlaag
WINKEL – De vrouwen van Winkel sluiten het kalenderjaar 2015 in mineur af. De ploeg verloor op eigen veld behoorlijk kansloos van Alcmaria Victrix.
De gasten uit Alkmaar, die het als debutant op tweede klasseniveau uitstekend doen met een voorlopige tweede plek in de rangschikking, leidden bij rust met 0-2 en gooiden het duel meteen na rust in het slot, 0-3. Alcmaria is een fysiek sterke ploeg, die de laatste drie jaar telkens promoveerde.
Winkel mag als excuus aanvoeren dat onder anderen aanvoerder Maryze Borst ontbrak. In de tweede helft werd niet meer gescoord. En da’s eigenlijk een compliment voor Winkel, dat met veel invalsters speelde.
De ploeg van trainer Frans Stam moet na de winterstop alle zeilen gaan bijzetten om zich definitief veilig te spelen.
Â
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal