Wieringerwaard: super paasweekend

GRAFTDIJK – Begin over tien jaar met Wieringerwaard-trainer Jack Vledder over Pasen 2022 en zonder twijfel lepelt hij de gegevens rond de wedstrijd uit het blote hoofd op.

Want Vledder en zijn ploeg beleefden een ‘super paasweekend, zoals de coach het uitdrukte. Paaszaterdag won zijn ploeg met 3-0 van Wiron en tweede paasdag kreeg Graftdijk op eigen veld een pak rammel: 2-6.

In de eerste helft bogen de Waarders een 1-0 achterstand om in een 1-2 voorsprong, door doelpunten van Mathijs Wonder en Loet Wind. Op slag van rust kwam Graftdijk langszij, 2-2.

Na rust speelde Wieringerwaard zich via opnieuw Wonder en Wind naar een 2-4 voorsprong. Met zijn derde van de middag tilde Mathijs Wonder de stand naar 2-5. Drie minuten voor het einde gaf Marcel van Koperen vanaf elf meter de zege nog meer glans: 2-6.

Jack Vledder: “Een supere teamprestatie.”

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sjaak Euser is al 30 jaar als vrijwilliger betrokken bij Noordkop Centraal. Zijn specialisatie is sport. Sjaak maakt ook eens per maand een editie van het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):