Wiebe en Trudy naar nieuwbouw Schagerbrug

SCHAGERBRUG – Wiebe (74) en Trudy (71) van Huizen wonen momenteel in een hoekhuis in Schagen. Het is een ruime woning met een grote tuin, maar ze zagen zichzelf hun toekomst hier niet verder vormgeven. Daarom reageerden ze op het nieuwbouwproject in Schagerbrug.

Met dit project wil Wooncompagnie een hechte gemeenschap creëren. Een gemeenschap die zich inzet om de waarden ‘voor elkaar, met elkaar’ te waarborgen. In de nieuwe wijk Dijkzicht leverde Wooncompagnie in totaal 14 woningen op: 8 eengezinswoningen en 6 levensloopbestendige woningen.

Wiebe en Trudy hebben onlangs de sleutel gekregen van hun nieuwe woning aan de Zwanenbloem. De eerste indruk was niet meteen positief bij Trudy: “Toen ik de woning voor het eerst ging bekijken, schrok ik. Het huis is veel kleiner dan we gewend zijn,” vertelt ze. Wiebe daarentegen was direct enthousiast over hun nieuwe huis. Toen ze uiteindelijk de sleutels kregen, begon ook Trudy het wat rooskleuriger in te zien en zag ze steeds meer pluspunten aan de woning.

Wiebe en Trudy zijn inmiddels druk bezig met klussen om hun woning te personaliseren. Ze merken ook dat de buren makkelijk contact zoeken en graag een praatje maken. Het duo verwacht binnenkort te kunnen verhuizen naar hun nieuwe huis.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Steven Vessies studeert Mediaredactie op het Mediacollege in Amsterdam.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):