Weekendafsluiting Kerkweg en rotonde
ANNA PAULOWNA – De Kerkweg bij de Kerkwegbrug is van vrijdagavond 14 juni 18.00 uur tot en met maandagochtend 17 juni 06.00 uur afgesloten voor al het verkeer.
Niet alleen voor autoverkeer, maar ook voor fiets- en wandelverkeer.
Ook de rotonde op de N249, die de aansluiting op de Molenvaart maakt, is dit weekend ook in z’n geheel afgesloten.
Het verkeer wordt omgeleid.
Tijdens dit weekend wordt er geasfalteerd op de Kerkweg, en worden de aansluitingen van de Kerkweg op de Van Ewijckskade gemaakt.
De rotonde wordt hersteld en de noodbruggen worden verwijderd. De bedrijven aan de Kerkweg zijn bereikbaar. Ook Hoenderdaell is tijdens de openingstijden bereikbaar.
Na uitvoering van deze werkzaamheden is de Kerkwegbrug voor het wegverkeer weer toegankelijk en worden de omleidingsmaatregelen opgeheven, met uitzondering van de omleiding voor vrachtverkeer.
Voor het aanbrengen van de laatste brugdelen is de brug in het weekend van 6 en 7 juli afgesloten.
(Foto: Gemeente Hollands Kroon)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal