Website van Femke genomineerd
BARSINGERHORN – Ongeveer 1 op de 5 mensen is een hoogsensitief persoon (HSP). Ondanks wetenschappelijke onderbouwing van dit gegeven (h)erkennen veel mensen dit niet.
Â
Als hoogsensitiviteit nog niet goed wordt beheerst, kan dit leiden tot allerlei klachten zoals prikkelbaarheid, neerslachtigheid en moeheid.
Toegepast Psycholoog Femke de Grijs uit Barsingerhorn helpt vrouwelijke HSP online via haar site www.femkedegrijs.com naar een energieker, vreugdevoller leven.
Femke’s website is door ‘Website van het Jaar’ – een publieksprijs die zich richt op de kwaliteit en inhoud van websites – genomineerd als site van het jaar in de categorie gezondheid. Stemmen kan van 26 september tot en met 4 november via websitevanhetjaar.nl. De uitreiking is 24 november.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal