Wandelpad naar Valkkoog

Er komt een wandelpad tussen Sint Maarten en Valkkoog. Met de aanleg van het pad wordt na de zomer gestart.

Over de aanleg van het wandelpad wordt al langer gesproken. De provincie heeft subsidie voor het project beschikbaar gesteld.

Onderhandelingen met de betrokken grondeigenaren verliep aanvankelijk stroef, maar inmiddels is alles rond.

Het wandelpad, dat voor een groot deel door de weilanden tussen Sint Maarten en Valkkoog gaat lopen, is onderdeel van het leefbaarheidsplan voor Sint Maarten. Eerder werden al verschillende andere wandelpaden en voorzieningen in het dorp gerealiseerd.

Het wandelpad gaat een route volgen over verschillende percelen langs de Killemerweg. Eind 2010 moet het pad klaar zijn.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):