Wandelen in Sint Maarten
De wandelroutes rond Sint Maarten zijn klaar. Met steun van de provincie Noord-Holland en de Europese Commissie zijn rond Sint Maarten verschillende wandelpaden aangelegd.
Hoewel de officiële opening van het project pas zal plaatsvinden op 26 juni 2010, kunnen bezoekers nu al gebruik maken van de wandelroutes. Er zijn bruggen en trappen aangelegd, hekken verplaatst, vlonderpaden en bankjes aangebracht en nog veel meer.
Rond het dorp zijn 3 verschillende routes aangelegd. De komende periode worden nog definitieve bordjes geplaatst en er komt nog een informatiebord bij dorpshuis De Klimop.
De wandelroutes zijn onderdeel van een leefbaarheidsplan voor Sint Maarten. Onderdeel van dat plan is ook de Dorpswinkel, die wordt gerund door de inwoners zelf. Ook is de kantine van Sint Boys DES omgebouwd tot een multifunctionele accommodatie.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal