VZV naar de eredivisie

’t VELD – De handbalvrouwen van VZV zijn zaterdagavond gepromoveerd naar de eredivisie. Dat gebeurde na een zinderende handbalavond in zowel ’t Veld als Deurningen. De vreugde na afloop was gigantisch, niet alleen in ’t Veld, ook in de regio.

Want VZV en DSVD uit Deurningen stonden precies gelijk in de nacompetitie, zowel in punten als qua doelsaldo.

VZV kon in de eerste helft tegen Foreholte het verschil nog niet echt maken: 9-7. Maar in Deurningen speelde het nog puntloze Fortissimo een puike partij tegen DSVD en leidde bij de pauze met 15-16

Na rust kwam de VZV-machine van coach Betty Plasmeijer pas goed op stoom. De Veltemer meiden wonnen uiteindelijk met 26-14. Dat VZV de voorsprong telkens opvoerde, leidde bij de concurrent in Deurningen kennelijk tot verkramping, want Fortissimo won het duel met 24-26.

De wedstrijd in Deurningen eindigde iets eerder dan de partij in ’t Zijveld in ’t Veld, waardoor de laatste minuten zich in feeststemming lieten onderdompelen: VZV naar de eredivisie!

Doelpunten VZV: Doelpunten: Linsey Perre 5, Britt Stegers 4, Albertine Abube 4, Lotte Prak 4, Lotte Houtenbos 3, Lisanne Kolken 2, Joyce Hillen 2 en Kim Jimmink 2.

Zondagavond rond 20.30 uur in Schagen FM Sportavond een gesprek met coach Plasmeijer. Dat gesprek wordt morgenmiddag tussen 17.- en 18.00 uur herhaald in de Nieuwscarrousel.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 24 april 2016
Categorie: Archief Sport
Aantal views: 43
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):