Vragen bij protest NUON
De PvdA fractie in Provinciale Staten van Noord-Holland reageert met verbazing op de paginagrote advertenties waarmee NUON protesteert tegen het kabinetsbeleid.
Volgens de PvdA zou het hieraan bestede geld beter gebruikt kunnen worden voor verbetering van de dienstverlening aan de consument. De advertentiekosten worden geschat op ten minste € 500.000,-. Omdat de provincie aandeelhouder is van NUON heeft PvdA-statenlid Bruijn vragen gesteld aan Gedeputeerde Staten.
De minister van Economische Zaken wil de energiebedrijven in tweeën splitsen. Één bedrijf zal de regionale distributienetwerken beheren. Het andere kan als zelfstandig leverings- en productie-bedrijf gebruik maken van de netwerken.
Diverse energiebedrijven hebben hier in de pers op gereageerd. NUON gaf haar negatieve oordeel in advertenties in verschillende landelijke dagbladen. Bruijn vraagt aan GS of NUON dit zomaar kan doen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal