Voor of tegen brede tunnel

De Fietsersbond Schagen en omstreken wil van bewoners van Schagen weten wat ze vinden van het plan van de gemeente Schagen voor de nieuwe fietstunnel onder het spoor bij de Beethovenlaan.

De gemeente wil de tunnel breder maken zodat hij ook door automobilisten gebruikt kan worden. Hierdoor zou de aanleg van de Nesserlaan niet nodig zijn. De Sweelinckstraat en de Thorbeckestraat worden alleen toegankelijk voor fietsers.

Voor het plan is, door een snelle actie van de gemeente Schagen, de provincie en de Nederlandse Spoorwegen, € 150 miljoen binnengehaald om de tunnel aan te leggen.

De Fietsersbond wil van inwoners van Schagen weten of ze verbreding van de tunnel een goed idee vinden.

Komende donderdag wordt een extra vergadering over het plan gehouden in Onder de Olmen aan de Julianalaan. Die vergadering begint om 19.00 uur.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 30 maart 2004
Categorie: Archief
Aantal views: 43
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):