VIOS baalt flink van arbitrage

GROOTEBROEK – VIOS heeft deze zondag op bezoek bij De Zouaven geen punten kunnen pakken. Volgens de complete VIOS-entourage was de arbiter van dienst de sta-in-de-weg voor de rood-zwarten.

De Zouaven en VIOS hielden op de grasmat gelijke tred met elkaar. Wel was het de thuisploeg die de score opende, 1-0. Dat bleek ook de ruststand.

Na rust scoorde Sem Dekker de gelijkmaker, 1-1. “En dat was het teken voor de scheidsrechter om helemaal van het padje te raken”, fulmineert woordvoerder Jaap Swan. “En dat terwijl er niks aan de hand was.”

Maarten Blankendaal en Luuk Borst kregen uiteindelijk de rode kaart en konden vertrekken. De Grootebroekers profiteerden optimaal en finishten op 3-1.

“Volkomen onterecht”, besluit Swan. VIOS wacht al met al nog steeds op de eerste driepunter in 1A.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sjaak Euser is al 30 jaar als vrijwilliger betrokken bij Noordkop Centraal. Zijn specialisatie is sport. Sjaak maakt ook eens per maand een editie van het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):