Vijf Keer Kort in Scagontheater

SCHAGEN – In het Scagontheater in Schagen speelden 5 jonge spelers, theatermensen in opleiding, bijgestaan door theatermaker Rick Dros zaterdagavond twee korte voorstellingen.

Voor de pauze speelden Samora de Boer, Suzan Doodeman, Tabor Idema, Brit van de Kraak en Annabelle Adams `Blinker`. Blinker, bijzonder leuk gespeeld door Tabor Idema, laat een kantoor op een doodgewone maandag veranderen in een ramp omdat hij niet komt opdagen!

Na de pauze speelden ze `Wat & Hoe`, waarin zij bij elkaar op zoek gaan naar liefde, aandacht en erkenning, wat zonder gebruiksaanwijzing niet echt makkelijk is.

Jammer dat er niet zo veel mensen waren, maar de mensen die er wel waren hebben zicht- en hoorbaar genoten.

Na afloop was er nog een soort van Masterclass en kon nog even met de spelers worden gesproken. Initiatiefnemer om HET SPEELT naar Schagen te halen was Peter van de Wiel die de spelers na afloop allemaal een rode roos gaf.

Een fotoreportage is te zien in ons [url|https://www.schagenfm.nl/ph-28464-3-33742/foto/het_speelt_vijf_keer_kort_scagontheater_schagen.html?|fotoalbum|int].

(Foto’s: Kitty Mertz)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):