Vier unieke eenakters bij D.E.V. ’77
WIERINGERWAARD – Toneelvereniging D.E.V. ’77 brengt op vrijdag 21 en zaterdag 22 maart 2025 een bijzondere reeks eenakters in dorpshuis De Oude School. Met vier korte, maar krachtige voorstellingen belooft het een avond vol afwisseling, humor en emotie te worden.
De eenakters raken aan uiteenlopende thema’s zoals het lege-nestsyndroom, de liefde, dromen en het hotelleven. Het publiek wordt meegenomen in meeslepende verhalen en kleurrijke personages, gespeeld door de leden van D.E.V. ’77
Beide voorstellingen beginnen om 20:00 uur. Kaarten kosten €12,- per stuk, inclusief een welkomstdrankje, en zijn verkrijgbaar bij Tankstation Van Zijl, via devtoneel@outlook.com of indien nog beschikbaar aan de zaal.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!